RANDEVU ALIN
Hakkımızda

Özel Teta Dent  2019 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana, alanlarında uzman olan hekim kadromuzla sizlere İmplant tedavisi, Ortodonti tedavileri, Diş eti cerrahisi, Diş beyazlatma tedavisi, Kanal tedavisi, Protetik tedaviler, Gülüş tasarımı, diş protezleri ve kaplamaları ile estetik diş hekimliği konusunda hizmet vermekteyiz.

 

Özel Teta Dent olarak; dünyada ağız ve diş sağlığı konusunda geliştirilen en son teknolojileri takip eder ve tedavilerde kullanırız. Sektördeki yenilikleri takip ve uygulama, kaliteli ürünler, tecrübeli kadro ve uzun yıllara dayanan müşteri memnuniyeti en önemli değerlerimizdir. Diş tedavinizde ne gerekiyorsa tek bir çatı altında bulabilirsiniz.

Her zaman ilk olarak hastalarımızı dinler, estetik ve ağız sağlığını bir bütün olarak düşünerek, hastalarımızın istekleri doğrultusunda kişiye özel tedavi planımızı sunarız. Hastalarımızın zamanlarının değerli olduğunun farkındayız ve kendi bünyemizde yer alan laboratuvarımızla beraber söz verdiğimiz zamanda tedavimizi sonlandırırız. Dinamik, güler yüzlü ve deneyimli hekim kadrosu, profesyonel ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile her zaman “hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile hastalarımızın kliniğimizden mutlu ayrılmaları için çalışıyoruz.