RANDEVU ALIN
HİZMETLERİMİZ
İmplant Tedavisi
İmplant tedavisi, eksik dişlerin fonksiyon ve estetiğini yeniden kazanılmasını sağlamak için çene kemiğine yerleştirilen titanyumdan yapılmış yapay diş kökleridir.
DETAYLAR
Ortodonti Tedavileri
Ortodontistler (ortodonti uzmanı) tarafından uygulanan ortodontik tedaviler çene kemiğinin ve dişlerin doğru yerde ve konumda yerleşmesini sağlar. Dişlerdeki çapraşıklıkların düzeltilmesi önemli bir estetik kazanım sağlamakla kalmayıp, ağız ve diş sağlığına da pek çok katkıda bulunulur.
DETAYLAR
Diş Beyazlatma
Diş rengi doğuştan koyu olan veya sonradan çeşitli nedenlerle diş rengi sararmış bireylere diş beyazlatma işlemleri uygulanabilir.
DETAYLAR
Gülüş Tasarımı
Gülüş tasarımı sağlıklı ve güzel bir gülüş elde etmek için yapılan ölçüm ve analizlerdir.Finalde sahip olmak istediğimiz gülüşü en baştan tasarlamaktır.
DETAYLAR
Kanal Tedavisi (Endodonti)
Endodonti tedavisi ya da gündelik dilde yaygın kullanımıyla kanal tedavisi; çürümüş ya da enfekte olmuş dişi kurtarmak amacıyla yapılan bir tedavi yöntemidir. Her diş çürüğüne endodonti tedavisi uygulanmaz. Diş çürüğüne dolgu ile müdahalenin yetersiz kaldığı durumlarda, iltihaplanma varsa, diş çürüğü ilerlediyse, acılı ve ağrılıysa diş kanal tedavisi uygulanır.
DETAYLAR
Diş Eti Tedavisi
Diş eti hastalığı, diş etlerinin bakterilerle enfekte olması sonucu meydana gelir. Enfeksiyon, diş eti dokusunun iltihaplanmasına ve tahriş olmasına neden olur. Çoğu yetişkin, hayatının bir noktasında diş eti hastalığı yaşar. Diş eti hastalığı erken evrelerde ameliyatsız olarak tedavi edilebilir.
DETAYLAR
Porselen Diş Kaplama
Beslenme alışkanlıkları, ağız hijyeni ve genetik yatkınlık, dişlerin yapısını etkileyen faktörlerdir. Dişler düzenli temizlenmediğinde zaman içerisinde sararma, çürüme ve aşınma yaşanır. Bu da başta ağrı olmak üzere pek çok şikayete sebep olmanın yanı sıra dişlerinin görünümünü de negatif şekilde etkiler. Diş kaplamaları ile dişin sağlığını korumak ve estetik görünümünü iyileştirmek mümkündür.
DETAYLAR
Zirkonyum Kaplama
Seramik veya porselen malzemeden yapılan zirkonyum, parlak ve sağlam bir elementtir. Zirkonyum diş kaplama beyaz bir malzemeden oluşur ve metal içermez. Diş hekimleri tarafından estetik bir gülüşe ve beyaz dişlere sahip olmak isteyen kişilerin diş yüzeylerinin kaplanmasında kullanılır.
DETAYLAR